Dabas foto seminārs Igaunijā

Gribētu noreklamēt dabas foto semināru jeb darbnīcu (workshop), kas nākamgad notiks Igaunijā no 6. līdz 12.jūnijam. Norises vieta ir Dienvidigaunija Tartu apkārtnē. Semināru vadīs divi talantīgi un Igaunijā labi pazīstami dabas fotogrāfi Arne Ader (www.loodusemees.ee) un Urmas Tartes (www.hot.ee/utartes/). Ar abiem fotogrāfiem bija gods iepazīties un apskatīt viņu darbus šogad Matsalu filmu festivālā, tāpēc noteikti iesaku šo semināru. Semināra valoda – angļu.

Netipiski šādam semināram – tas ir bez maksas. Dalībniekiem nav jāmaksā ne par semināru, ne dzīvošanu, kā arī tiks apmaksāts ceļš. Pieteikuma forma, kas ir atrodama šeit, ir jāsūta:

Kärt Leppik
kartleppik@gmail.com

Iesniegšanas termiņš ir šī gada 31.decembris. Pretendentu pieteikumi tiks izvērtēti mēneša laikā no termiņa beigām un rezultāti paziņoti 2013.gada februāra pirmajā nedēļā. Grupā būs 18 cilvēki un no Latvijas tajā varēs piedalīties ne vairāk kā 6 cilvēki. Tāpēc vietu skaits ir stipri ierobežots.

Semināra apraksts angliski ir lejuplādējams te. Seminārā būs arī praktiskas nodarbības un uzņemto fotogrāfiju vērtēšana, tāpēc pievienoju bildi ar vienu no “slavenākajiem” Igaunijas dzīvniekiem – brūno lāci. Tur dzīvojot nedaudz mazāk par 200 šo lielo plēsēju un tie ir nofotografējami dabā. Diemžēl vai par laimi visticamāk semināra laikā tos nesatiksiet.

Brūnais lācis Igaunijā

Brūnais lācis Igaunijā

2 Responses to “Dabas foto seminārs Igaunijā”

  1. Jānis says:

    Nestrādā links uz Pieteikuma formu!

  2. agris.krusts says:

    Izlaboju. Atvainojos par neērtībām