Mednis / Western Capercaillie

Wester Capercaillie / Mednis / Tetrao urogallus

Medņu gailis riestā

Pirmā nakts riestā sanāca bez bildēm – visi medņi sēdēja kokos un nenāca zemē. Tur arī dziedāja līdz saullēktam. Otrajā naktī paveicās vairāk – sāka dziedāt jau 4 no rīta un varēja dzirdēt, ka kāds ir nolaidies uz zemes. Bet diemžēl vienīgais gailis, kas pienāca fotogarfējamā attālumā, to izdarīja labu laiku pirms saullēkta un slēpņa pusē, kur nav fotografējamo caurumu – ieejas. Fotografēts no telts apakšas ar 180mm makro objektīvu un 1.4 telekonvertoru, jūtība – ISO 20 000. Uz saullēktu viņš iekārtojās aiz kalniņa, kur bija man neredzams. Dziedāt arī pārstāja … Un atkal jāgaida nākamais pavasaris – šogad riests praktiski beidzies.

3 Responses to “Mednis / Western Capercaillie”

  1. Tonita Jude says:

    I used to be very pleased to seek out this internet-site.I needed to thanks for your time for this wonderful learn!! I undoubtedly having fun with each little little bit of it and I have you bookmarked to take a look at new stuff you blog post.

  2. Rosia Demery says:

    This really answered my problem, thanks!

  3. Celestina says:

    We have decided to open our POWERFUL and PRIVATE web traffic system to the public for a limited time! You can sign up for our UP SCALE network with a free trial as we get started with the public’s orders. Imagine how your bank account will look when your website gets the traffic it deserves. Visit us today: http://nsru.net/fdse