Bilžu izmantošana / Use of the pictures

Jebkura bilžu izmantošana bez saskaņošanas ar Agris Krustu (turpmāk tekstā Autors) ir aizliegta. Visas bildes, kas ir izvietotas publiskajās galerijās ir iespējams iegādāties izmantošanai vai kā izdrukas. Iegādei ir iespējams saņemt priekšapmaksas rēķinu, pirms tam norādot kādas bildes vēlaties iegādāties vai iegādāties tās no galerijas. Bildes skatā ir saite “Buy Image”:

Screen Shot 2014-06-16 at 13.32.03

 

Ar to pievieno fotogrāfiju iepirkumu grozam. Pie licenzēšanas izvēles:

Screen Shot 2014-06-16 at 11.15.13

Ir jāizvēlas:

  • “Personal use”, ja bildes ir privātai lietošanai vai vēlaties iegādāties izdrukas
  • “Commercial/Editorial”, ja bildes ir komerciālai izmantošanai, presei, ziņu portāliem, mājas lapām u.c.

 

Ja vēlaties lejuplādēt digitālu failu, jāizvēlas kāda lieluma fails būs nepieciešams un jāpievieno to grozam

Screen Shot 2014-06-16 at 12.04.08

Kad esat izvēlējušies visas fotogrāfijas, jāizvēlas saite “Checkout”

Screen Shot 2014-06-16 at 13.34.36

Sekojot tālākām instrukcijām, par fotogrāfijām var norēķināties ar Paypal palīdzību, kas piedāvā norēķinu iespēju ar kredītkartēm.

Screen Shot 2014-06-16 at 13.36.23

Atpakaļ uz arhīvu / Back to Archive page

Izņēmuma gadījumi:

  1. Ir atļauta bezmaksas attēlu izmantošana no publiskajām galerijām skolēnu vai studentu darbos, kuri tiek radīti mācību procesā. Šajā gadījumā zem darba ir nepieciešams norādīt atsauci: “Attēla autors: Agris Krusts”. Ja darbs jebkādā veidā tiek publicēts internetā vai būs pieejams tajā, ir jāizmanto atsauce: “Attēla autors: Agris Krusts, https://www.agriskrusts.lv”, ja iespējams, tad atsaucei jābūt hipersaitei uz saiti https://www.agriskrusts.lv.
  2. Ir atļauta bezmaksas attēlu izmantošana no publiskajām galerijām nekomerciālos blogos jeb emuāros vai līdzīga veide lapās. Šajā gadījumā zem darba ir jānodāda atsauce: “Attēla autors: Agris Krusts, https://www.agriskrusts.lv”. Visam tekstam ir jābūt hipersaitei uz https://www.agriskrusts.lv. Ja bildei tiek pievienota hipersaite, tad tai ir jānorāda uz https://www.agriskrusts.lv. Par nekomerciālu tiek uzskatīta interneta lapa, kurā netiek izvietotas reklāmas.
  3. Ir atļauta bezmaksas attēlu izmantošana no publiskajām galerijām vides aizsardzības projektos, ja tos realizē sabiedriskas organizācijas vai biedrības. Attēla izmantošanas gadījumā ir jāizmanto atsauces, kuras aprakstītas 1.punktā.
  4. Ir iespējams saņemt atļauju fotogrāfiju publicēšanai komerciālos portālos bez atlīdzības pirms tam vienojoties ar Autoru par apjomu un noformējumu.

Ja fotogrāfijas tiek publicētas pamatojoties uz augstāk minētajiem punktiem, tad tās nedrīkst tikt mainītas, tai skaitā kadrētas, bet ne tikai. Nav pieļaujama ūdenszīmes noņemšana, modificēšana vai jebkuras citas uzlikšana. Visos augstāk minētajos izņēmuma gadījumos, par attēla izmantošanu ir jāniformē autors, izmantojot e-pastu Agris.Krusts@gmail.com. Ja attēls ir izmantots, ņemo vērā augstāk minētos izņēmuma gadījumus nr.2. un nr.3. un iepriekš nav saņemta autora atļauja, tad atoram ir tiesības aizliegt izmantot attēlu un attēla izmantotājam nekavējoties ir jāpārtrauc attēla izmantošana, tai skaitā jāveic visu drukāto kopiju iznīcināšana par saviem līdzekļiem. Autors šajā gadījumā nenes nekādu materiālu atbildību.

Atpakaļ uz arhīvu / Back to Archive page