Fotogrāfiju izmantošana

Jebkura šajā lapā bublicēto fotogrāfiju (turpmāk tekstā Darbu) izmantošana bez saskaņošanas ar Agris Krustu (turpmāk tekstā Autors) ir aizliegta.

Ir iespējams iegūt bildes publicēšanai interneta portālos vai citos medijos. Sīkāka informācija, cenas un lietošanas ierobežojumi cenu lapā.

Par jebkuru bilžu izmantošanu, kurus neparedz šeit apskatītie gadījumi, lūdzu kontaktēties ar Autoru: Agris.Krusts@gmail.com vai tālruni +371 29151412.

Izņēmuma gadījumi:

  1. Ir atļauta attēlu izmantošana skolēnu vai studentu darbos, kuri tiek radīti mācību procesā. Šajā gadījumā zem darba ir nepieciešams norādīt atsauci: “Attēla autors: Agris Krusts”. Ja darbs jebkādā veidā tiek publicēts internetā vai būs pieejams tajā, ir jāizmanto atsauce: “Attēla autors: Agris Krusts, http://sportabildes.lv”, atsaucei jābūt hipersaitei uz saiti http://sportabildes.lv.
  2. Ir atļauta attēlu izmantošana  nekomerciālos blogos jeb emuāros vai līdzīga veida personīgās lapās. Par nekomerciālu uzskatīta mājas lapa vai emuārs bez reklāmas. Publicēšanas gadījumā zem darba ir jānodāda atsauce: “Attēla autors: Agris Krusts, https://www.agriskrusts.lv”. Visam tekstam ir jābūt hipersaitei uz http://sportabildes.lv. Ja bildei tiek pievienota hipersaite, tad tai ir jānorāda uz http://sportabildes.lv. Par nekomerciālu tiek uzskatīta interneta lapa, kurā netiek izvietotas reklāmas.

Visos augstāk minētajos izņēmuma gadījumos, par attēla izmantošanu ir jāniformē autors, izmantojot e-pastu Agris.Krusts@gmail.com. Ja attēls ir izmantots, ņemo vērā augstāk minētos izņēmuma gadījumu un iepriekš nav saņemta autora atļauja, tad atoram ir tiesības aizliegt izmantot attēlu un attēla izmantotājam nekavējoties ir jāpārtrauc attēla izmantošana, tai skaitā jāveic visu drukāto kopiju iznīcināšana par saviem līdzekļiem. Autors šajā gadījumā nenes nekādu materiālu atbildību.